9.6.2012 - turnaj Jupie Banská Bystrica
Zostava:
Miesto: ihrisko v ŠALKOVEJ /5 km od BANSKEJ BYSTRICE ihrisko sa nachadza vedľa železničnej trate/ za železničným priecestim v ŠALKOVEJ hneď doľava treba odbočiť, vidieť umelé osvetlenie
Mužstvá: JUPIE B.B, FC NITRA, HORNÁ NITRA /PRIEVIDZA/, MFK RUŽOMBEROK, RIM.SOBOTA, FAMT PREŠOV, FC RUŽINOV, INTER BRATISLAVA,FK DUKLA Banská Bystrica
Štartovné: 60 €
Pravidlá turnaja: hrá sa na dvoch ihriskách súčasne, systém každý s každým (9 zápasov), hrá sa 6+1,hrací čas 1 x 18 min., brány rozmery 2 x 5 m, striedanie voľne hokejovým spôsobom, brankár nemôže chytať malú domov , v prípade porušenia pravidla sa kope pokutový kop
Ceny: pre každé mužstvo diplom,prvé tri mužstvá poháre a medaily/pre 16 hráčov/
Strava: pre 18 osôb /16 hráčov+ 2 tréneri/ zabezpečí usporiadatel turnaja
TURNAJ PRIPRAVIEK ROČNÍK 2003 9.6.2012 V ŠALKOVEJ | |||||
1. | 09 00 - 09 18 | FK DUKLA B.BYSTRICA | - | MFK RUŽOMBEROK | |
FK JUPIE B.BYSTRICA ,,M,, | - | FK JUPIE B.BYSTRICA ,,Č,, | |||
2. | 09 20 - 09 38 | FC NITRA | - | FK BANÍK HORNÁ NITRA | |
MŠK -CVČ RIM.SOBOTA | - | FK INTER BRATISLAVA | |||
3. | 09 40 - 09 58 | FC RUŽINOV | - | FAMT PREŠOV | |
MFK RUŽOMBEROK | - | FK JUPIE B.BYSTRICA ,,M,, | |||
4. | 10 00 - 10 18 | FK JUPIE B.BYSTRICA ,,Č,, | - | MŠK -CVČ RIM.SOBOTA | |
FK BANÍK HORNÁ NITRA | - | FK DUKLA B.BYSTRICA | |||
5. | 10 20 - 10 38 | FAMT PREŠOV | - | FC NITRA | |
FK INTER BRATISLAVA | - | FC RUŽINOV | |||
6. | 10 40 - 10 58 | FK BANÍK HORNÁ NITRA | - | MFK RUŽOMBEROK | |
FK DUKLA B.BYSTRICA | - | FAMT PREŠOV | |||
7. | 11 00 - 11 18 | MŠK -CVČ RIM.SOBOTA | - | FK JUPIE B.BYSTRICA ,,M,, | |
FC RUŽINOV | - | FK JUPIE B.BYSTRICA ,,Č,, | |||
8. | 11 20 - 11 38 | FC NITRA | - | FK INTER BRATISLAVA | |
FAMT PREŠOV | - | FK BANÍK HORNÁ NITRA | |||
9. | 11 40 - 11 58 | FK JUPIE B.BYSTRICA ,,M,, | - | FC RUŽINOV | |
MFK RUŽOMBEROK | - | MŠK -CVČ RIM.SOBOTA | |||
10. | 12 00 - 12 18 | FK INTER BRATISLAVA | - | FK DUKLA B.BYSTRICA | |
FK JUPIE B.BYSTRICA ,,Č,, | - | FC NITRA | |||
11. | 12 20 - 12 38 | FAMT PREŠOV | - | MFK RUŽOMBEROK | |
FC RUŽINOV | - | MŠK -CVČ RIM.SOBOTA | |||
12. | 12 40 - 12 58 | FK BANÍK HORNÁ NITRA | - | FK INTER BRATISLAVA | |
FC NITRA | - | FK JUPIE B.BYSTRICA ,,M,, | |||
13. | 13 00 - 13 18 | FK DUKLA B.BYSTRICA | - | FK JUPIE B.BYSTRICA ,,Č,, | |
MFK RUŽOMBEROK | - | FC RUŽINOV | |||
14. | 13 20 - 13 38 | MŠK -CVČ RIM.SOBOTA | - | FC NITRA | |
FK INTER BRATISLAVA | - | FAMT PREŠOV | |||
15. | 13 40 - 13 58 | FK JUPIE B.BYSTRICA ,,Č,, | - | FK BANÍK HORNÁ NITRA | |
FK JUPIE B.BYSTRICA ,,M,, | - | FK DUKLA B.BYSTRICA | |||
16. | 14 00 - 14 18 | FK INTER BRATISLAVA | - | MFK RUŽOMBEROK | |
FC NITRA | - | FC RUŽINOV | |||
17. | 14 20 - 14 38 | FAMT PREŠOV | - | FK JUPIE B.BYSTRICA ,,Č,, | |
FK DUKLA B.BYSTRICA | - | MŠK -CVČ RIM.SOBOTA | |||
18. | 14 40 - 14 58 | FK BANÍK HORNÁ NITRA | - | FK JUPIE B.BYSTRICA ,,M,, | |
MFK RUŽOMBEROK | - | FC NITRA | |||
19. | 15 00 - 15 18 | FC RUŽINOV | - | FK DUKLA B.BYSTRICA | |
FK JUPIE B.BYSTRICA ,,Č,, | - | FK INTER BRATISLAVA | |||
20. | 15 20 - 15 38 | FK JUPIE B.BYSTRICA ,,M,, | - | FAMT PREŠOV | |
MŠK -CVČ RIM.SOBOTA | - | FK BANÍK HORNÁ NITRA | |||
21. | 15 40 - 15 58 | FK JUPIE B.BYSTRICA ,,Č,, | - | MFK RUŽOMBEROK | |
FK DUKLA B.BYSTRICA | - | FC NITRA | |||
22. | 16 00 - 16 18 | FAMT PREŠOV | - | MŠK -CVČ RIM.SOBOTA | |
FK BANÍK HORNÁ NITRA | - | FC RUŽINOV | |||
23. | 16 20 - 16 38 | FK INTER BRATISLAVA | - | FK JUPIE B.BYSTRICA ,,M,, |
12. - 13.5.2012 - Slniečko Cup Duchonka
Zostava: Krátky - Bečica, Czako, Čery, Ďurčák, Homola, Kováč, Mandúch, Pánis, Rumanovský, Škadra, Šmatlák, Valo
Za najlepšieho hráča nášho mužstva na turnaji bol vyhlásený Majo Šmatlák
Základná časť:
FC Nitra - Sparta Praha I 0:9
FC Nitra - FK Žiar n.H. 2:2 (Bečica, Homola)
FC Nitra - FK Prašice 1:3 (Šmatlák)
FC Nitra - FC Vsetín 4:0 (Šmatlák, Homola, Mandúch)
FC Nitra - AS Trenčín I 2:0 (Šmatlák 2)
1.nadstavbová časť:
FC Nitra - FC Petržalka 5:0 (Šmatlák 2, Homola, Pánis, Mandúch)
FC Nitra - Sparta Praha II 1:6 (Šmatlák)
FC Nitra - Slovan BA 2:4 (Rumanovský, Bečica)
FC Nitra - MŠK Žilina 2:4 (Rumanovský, Šmatlák)
o 7.-12.miesto:
FC Nitra - FK Senica 1:0 (Pánis)
FC Nitra - TJ Hradec n.M. 3:0 (Šmatlák 3)
FC Nitra - Fomat Martin 3:2 (Rumanovský, Bečica, Homola)
FC Nitra - FK Prašice 0:1
Poradie:
1. Sparta Praha I 10. Fomat Martin
2. Sparta Praha II 11. TJ Hradec n.M.
3. Matejka Kinder 12. FK Senica
4. MFK Košice 13. AS Trenčín I
5. Slovan BA 14. FC Vsetín
6. FK Žiar n.H. 15. FC Petržalka
7. MŠK Žilina 16. Horná Nitra
8. FK Prašice 17. AS Trenčín II
9. FC Nitra 18. Jupie Banská Bystrica
8.5.2012 - Interliga Trenčín
Zostava:
Krátky - Bečica, Czako, Homola, Kotlár, Kováč, Rumanovský, Šmatlák
Straňák - Domasta, Hlušek, Kozma, Mandúch, Pánis, Pelikánová, Tóth, Valo
Trnava - FC Nitra 1:10 (Rumanovský 3, Homola 2, Kotlár, Manduch 2, Kozma, Tóth)
FC Nitra - Slovácko 15:1 (Bečica 4, Rumanovský 3, Kotlár 2, Homola, Šmatlák, Pánis, Kozma, Domasta, Manduch)
Zlín - FC Nitra 3:14 (Homola 7, Rumanovský 2, Kotlár 2, Bečica, Manduch 2)
Trenčín - FC Nitra 5:7 (Czako 2, Homola, Rumanovský, Bečica, Kozma, Domasta)
24.3.2012 - Halový turnaj Martin
Zostava: Guth - Crnkovič, Drgoňa, Chodelka, Králik, Lajcha, Peťovský, Ondrejček, Solin, Šupka, Valo
SKUPINA A: MŠK FOMAT MARTIN - bieli, FC BANÍK HORNÁ NITRA, FK DUKLA BANSKÁ BYSTRICA, SP MFK ROŽŇAVA, MFK RUŽOMBEROK
SKUPINA B: MŠK FOMAT MARTIN - modrí, FC NITRA, FK JUNIOR KOŠICE, MŠK ŽILINA, ŠK TVRDOŠÍN
FC Nitra - MŠK Žilina 1:7 (Peťovský)
FC Nitra - ŠK Tvrdošín 0:0
FC Nitra - MŠK Fomat Martin m 2:0 (Solin, Drgoňa)
FC Nitra - FK Junior Košice 0:2
O 7. miesto
FC Nitra - ŠK Rožňava 0:0 (na PK 3:4)
10.3.2012 - Halový turnaj Močenok
Zostava: Krátky - Bečica, Czako, Čery, Ďurčák, Homola, Kováč, Pánis, Rumanovský, Škadra, Šmatlák
Skupina A: FK Močenok A, Spartak Trnava, SFM Senec, OFK Štúrovo, KFC Komárno
Skupina B: FK Močenok B, Slovan Duslo Šaľa, ViOn Z. Moravce, FC Nitra, FK Modranka
FC Nitra - FK Močenok 3:1 (Rumanovský, Škadra, Čery)
FC Nitra - Slovan Duslo Šaľa 0:0
FC Nitra - FK Modranka 4:0 (Bečica 2, Rumanovský, Homola)
FC Nitra - FC Vion ZM 2:1 (Šmatlák, Pánis)
A |
Močen |
Trnava |
Senec |
Štúrovo |
Komárno |
Skóre |
Body |
Miesto |
Mo |
A |
0:0 |
0:1 |
0:0 |
1:0 |
1:1 |
5 |
3. |
TT |
0:0 |
A |
1:0 |
3:0 |
3:0 |
7:0 |
10 |
1. |
SC |
1:0 |
0:1 |
A |
1:0 |
3:0 |
5:1 |
9 |
2. |
Štur |
0:0 |
0:3 |
0:1 |
A |
2:0 |
2:4 |
4 |
4. |
KN |
0:1 |
0:3 |
0:3 |
0:2 |
A |
0:9 |
0 |
5 |
B |
Močen |
Šaľa |
Vion ZM |
Nitra |
Modranka |
Skóre |
Body |
Miesto |
Močen |
B |
1:1 |
0:1 |
1:3 |
2:1 |
4:6 |
4 |
4. |
Šaľa |
1:1 |
B |
1:0 |
0:0 |
1:0 |
3:1 |
8 |
2. |
ZM |
1:0 |
0:1 |
B |
1:2 |
3:1 |
5:4 |
6 |
3. |
NR |
3:1 |
0:0 |
2:1 |
B |
4:0 |
9:2 |
10 |
1. |
Modr |
1:2 |
0:1 |
1:3 |
0:4 |
B |
2:10 |
0 |
5. |
Štvrťfinále
Senec - Vion ZM 0:3
Močenok - Šaľa 0:1
Semifinále
Trnava - Šaľa 1:2 (PK)
Nitra - Vion ZM 3:2 (PK) (Homola, Šmatlák)
o 3.miesto
Vion ZM - Trnava 1:0
Finále
FC Nitra - Duslo Šaľa 1:0 (Rumanovský)
Poradie
1. FC Nitra
2. Duslo Šaľa
3. Vion Zlaté Moravce
4. Spartak Trnava
5. SFM Senec
6. FK Močenok A
7. Štúrovo
8. FK Močenok B
9. Komárno
10. Modranka
18.2.2012 - Halový turnaj Trenčín
Mužstvá: AS Trenčín, Jupie Banská Bystrica, FC Nitra, Inter Bratislava, FC Vítkovice, SK Prostějov
FC Nitra - Jupie BB 7:0
FC Nitra - SK Prostějov 2:3
FC Nitra - FC Vítkovice 5:1
FC Nitra - Inter BA 5:1
FC Nitra - AS Trenčín 1:5
Semifinále:
FC Nitra - AS Trenčín 6:1
SK Prostějov - FC Vítkovice 4:3
o 5. miesto
Inter BA - Jupie BB 1:4
o 3. miesto
FC Vítkovice - AS Trenčín 6:2
Finále
FC Nitra - SK Prostějov 2:5
Poradie
1. SK Prostějov
2. FC Nitra
3. FC Vítkovice
4. AS Trenčín
5. Jupie B. Bystrica
6. Inter Bratislava
18.2.2012 - Halový turnaj Šaľa
Zostava: Guth - Crnkovič, Drgoňa, Chodelka, Králik, Ondrejček, Peťovský, Solin, Valo
Mužstvá: Duslo Šaľa, ČFK Nitra, FC Nitra, Sereď, Dubnica nad Váhom, Nováky
FC Nitra - ČFK Nitra 0:1
FC Nitra - Sereď 0:1
FC Nitra - Nováky 0:5
FC Nitra - Duslo Šaľa 0:2
FC Nitra - Dubnica 1:2 (Drgoňa)
Poradie
1. Nováky
2. Šaľa
3. Sereď
4. Dubnica
5. ČFK Nitra
6. FC Nitra
12.2.2012 - Halový turnaj Vrakuňa
Zostava: Guth - Drgoňa, Králik, Ondrejček, Peťovský, Solin, Šupka, Valo
Miesto: Športová hala Slovnaft BA
Skupina A: ŠK Vrakuňa modrí, FCL Devínska Nová Ves, FK Močenok, SK CRO Vienna, FK Rača
Skupina B: ŠK Vrakuňa oranžoví, ŠKP Dúbravka, FC NItra, FK Inter Bratislava, SFM Senec
FC Nitra - FK Inter 0:3
FC Nitra - SFM Senec 0:4
FC Nitra - ŠKV oranžoví 0:0
FC Nitra - ŠKP Dúbravka 1:4 (Králik)
O 9.miesto
FC Nitra - Devínska Nová Ves 2:1 (Peťovský 2)
3.2.2012 - Halový turnaj Dubnica
Zostava: Krátky - Bečica, Czako, Čery, Ďurčák, Homola, Kováč, Pánis, Rumanovský, Škadra, Šmatlák
Skupina A: MFK Dubnica modrí, Duslo Šaľa, Fomat Martin, FC Nitra, Inter Bratislava
Skupina B: MFK Dubnica bieli, AS Trenčín, MFK Ružomberok, FC Baník Horná Nitra, FC Petržalka 1898
FC Nitra - Fomat Martin 2:3 (Homola 2)
FC Nitra - Duslo Šaľa 2:0 (Bečica, Šmatlák)
FC Nitra - MFK Dubnica 2:0 (Homola, Rumanovský)
FC Nitra - Inter Bratislava 6:0 (Rumanovský 3, Homola 2, Šmatlák)
A |
Dubnica m |
Šaľa |
Martin |
Nitra |
Inter |
Skóre |
Body |
Poradie |
Dubn |
A |
0:1 |
1:4 |
0:2 |
2:1 |
3:8 |
3 |
4. |
Šaľa |
1:0 |
A |
0:0 |
0:2 |
1:2 |
2:4 |
4 |
3. |
Martin |
4:1 |
0:0 |
A |
3:2 |
3:1 |
10:4 |
10 |
1. |
Nitra |
2:0 |
2:0 |
2:3 |
A |
6:0 |
12:3 |
9 |
2. |
Inter |
1:2 |
2:1 |
1:3 |
0:6 |
A |
4:12 |
3 |
5. |
B |
Dubn |
TN |
RK |
Baník HN |
Petrž |
Skóre |
Body |
Poradie |
Dubnica b |
B |
1:5 |
0:1 |
0:5 |
0:4 |
1:15 |
0 |
5. |
Trenčín |
5:1 |
B |
3:2 |
2:4 |
1:2 |
11:9 |
6 |
4. |
Ružomberok |
1:0 |
2:3 |
B |
3:1 |
0:2 |
6:6 |
6 |
2. |
Baník HN |
5:0 |
4:2 |
1:3 |
B |
0:2 |
10:7 |
6 |
3. |
Petržalka |
4:0 |
2:1 |
2:0 |
2:0 |
B |
10:1 |
12 |
1. |
Štvrťfinále: FC Nitra - Baník HN 5:1 (Homola 3, Rumanovský 2)
Semifinále: FC Nitra - Petržalka 3:0 (Homola 2, Šmatlák)
Finále: FC Nitra - Šaľa 3:0 (Šmatlák 2, Homola)
Adam Homola sa stal s 11. gólmi najlepším strelcom turnaja.
Poradie:
1. FC Nitra
2. Duslo Šaľa
3. FC Petržalka 1898
4. Fomat Martin
5. Baník Horná Nitra
6. MFK Ružomberok
7. AS Trenčín
8. MFK Dubnica modrí
9. Inter Bratislava
10. MFK Dubnica bieli
28.1.2012 - Halový turnaj Močenok
Zostava: Guth - Čery, Drgoňa, Ďurčák, Králik, Peťovský, Rumanovský, Solin, Škadra, Valo
FK Senica,Vion Zlaté Moravce,,Močenok A,ŠKF Sereď,Inter Bratislava,
FC Nitra,Spartak Trnava, ČFK Nitra,Slovan Levice,Močenok B
Za najlepšieho brankára turnaja bol vyhlásený Robko Guth.
FC Nitra - ČFK Nitra 0:0
FC Nitra - Spartak Trnava 0:1
FC Nitra - FK Levice 0:3
FC Nitra - Močenok B 0:0
A |
Močenok A |
Sereď |
Inter BA |
FC Vion |
FK Senica |
skóre |
body |
poradie |
Moč |
A |
2:1 |
5:1 |
0:2 |
0:4 |
7:8 |
6 |
3. |
Sereď |
1:2 |
A |
1:0 |
1:1 |
0:0 |
3:3 |
5 |
4. |
Inter |
1:5 |
0:1 |
A |
0:7 |
0:5 |
1:18 |
0 |
5. |
Vion |
2:0 |
1:1 |
7:0 |
A |
2:1 |
12:2 |
10 |
1. |
Senica |
4:0 |
0:0 |
5:0 |
1:2 |
A |
10:2 |
7 |
2. |
B |
Močenok B |
ČFK |
TT |
LV |
NR |
skóre |
body |
P. |
Močenok |
B |
0:1 |
0:0 |
0:1 |
0:0 |
0:2 |
2 |
4. |
ČFK |
1:0 |
B |
1:3 |
0:1 |
0:0 |
2:4 |
4 |
3. |
Spartak |
0:0 |
3:1 |
B |
2:0 |
1:0 |
6:1 |
10 |
1. |
Levice |
1:0 |
1:0 |
0:2 |
B |
3:0 |
5:2 |
9 |
2. |
Nitra |
0:0 |
0:0 |
0:1 |
0:3 |
B |
0:4 |
2 |
5. |
o 9.miesto FC Nitra - Inter BA 1:0 (Rumanovský)
o 7.miesto Sereď - Močenok B 1:1 (PK 3:2)
o 5.miesto Močenok A - ČFK 1:2
Semi 1 FC Vion - Levice 3:0
Semi 2 Spartak - Senica 0:1
o 3.miesto Levice - Spartak 0:0 (PK 0:1)
Finále FC Vion - Senica 1:2 (po predĺžení)
Poradie:
1. Senica
2. FC Vion Z. Moravce
3. Spartak Trnava
4. Levice
5. ČFK Nitra
6. Močenok A
7. Sereď
8. Močenok B
9. FC Nitra
10. Inter Bratislava
15.1.2012 - Halový turnaj Vrakuňa
Zostava: Guth - Drgoňa, Chodelka, Králik, Lajcha, Ondrejček, Peťovský, Solin, Šupka
Skupina A: FC Nitra, ŠK Vrakuňa oranžoví, SFM Senec, FKM Karlova Ves, FK Dubnica nad Váhom
Skupina B: PFA FC Vion, ŠK Vrakuňa modrí, ČFK Nitra, Spartak Trnava, ŠKP Dúbravka
FC Nitra - SFM Senec 1:2 (Králik)
FC Nitra - MFK Dubnica 0:0
FC Nitra - ŠKV oranžový 1:3 (Králik)
FC Nitra - FKM Karlova Ves 0:1
FC Nitra - ČFK Nitra 0:3 (zápas o 9.miesto)
Poradie
1. SK CRO Vienna
2. ŠK SFM Senec
3. FKM Karlova Ves
4. ŠK VRAKUŇA – modrí
5. PFA Vion
6. MFK Dubnica
7. ŠKP Dúbravka
8. ŠK VRAKUŇA – oranžoví
9. ČFK Nitra
10. FC Nitra
14.1.2012 - Halový turnaj Přerov
Zostava: Krátky - Czako, Čery, Ďurčák, Homola, Kováč, Pánis, Škadra, Šmatlák
Mužstvá: 1.FC Viktorie Přerov A, 1.FC Viktorie Přerov B, SK Sigma Olomouc, Juventus Bruntál, FC Vsetín, Spartak Hulín, FK Kozlovice, FC Nitra (SK)
Najlepším strelcom turnaja bol ADAM HOMOLA
FC Nitra - Juventus Bruntál 6:0 (Homola 5, Čery)
FC Nitra - Sigma Olomouc 3:0 (Homola, Šmatlák, Čery)
FC Nitra - FK Kozlovice 2:0 (Homola 2)
FC Nitra - 1. FC Viktoria Přerov A 0:1
FC Nitra - FC Vsetín 3:1 (Šmatlák, Škadra, Pánis)
FC Nitra - Spartak Hulín 4:0 (Homola 2, Kováč, Šmatlák)
FC Nitra - 1. FC Viktoria Přerov B 1:1 (Homola)
1. |
FC Nitra |
19:3 | 16 |
2. | FC Vsetín | 15:7 | 14 |
3. | FK Kozlovice | 12:5 | 13 |
4. | 1.FC Viktoria Přerov B | 10:5 | 13 |
5. | 1.FC Viktoria Přerov A | 4:3 | 13 |
6. | SK Sigma Olomouc | 9:12 | 9 |
7. | SK Spartak Hulín | 1:16 | 3 |
8. | Juventus Bruntál | 1:21 | 0 |
7.1.2012 - Halový turnaj Močenok
Zostava: Straňák - Čery, Ďurčák, Chodelka, Kováč, Králik, Pánis, Škadra, Valo
Skupina A: ČFK Nitra modrí, Vion C, Vrakuňa, Dubnica, Močenok A
Skupina B: ČFK Nitra bieli, Galanta, Močenok B, FC Nitra, Ivánka
FC Nitra - Ivánka U10 1:1 (Čery)
FC Nitra - Galanta 0:0
FC Nitra - ČFK bieli 0:1
FC Nitra - Močenok B 0:1
o 9. miesto
ČKF modrí - Galanta 0:1
o 7. miesto
Močenok A - FC Nitra 2:0
o 5. miesto
Vion C - Ivánka U10 3:0
o 3. miesto
Vrakuňa - ČFK bieli 0:3
Finále
Dubnica - Močenok B 0:0 / 0:2 pk /
V individuálnej súťaži v žonglovaní získal Dominik Ďurčák 3.miesto.
18.12.2011 - Halový turnaj Levice
Zostava: Krátky - Bečica, Czako, Čery, Ďurčák, Homola, Kováč, Pánis, Rumanovský, Škadra, Šmatlák
FC Nitra - FK Slovan Levice „A“ 3:1 (Šmatlák 2, Homola)
FC Nitra - FK Slovan Levice „B“ 4:0 (Homola 2, Šmatlák, Rumanovský)
FC Nitra - FC Vion Zlaté Moravce 3:2 (Homola 2, Šmatlák)
FC Nitra - FKM Nové Zámky 5:0 (Homola 2, Šmatlák, Škadra, Bečica)
FC Nitra - FK Žiar nad Hronom 2:1 (Homola, Škadra)
Cenu za najlepšieho strelca turnaja si odniesol opäť ADAM HOMOLA
Poradie:
1. FC Nitra 15b.
2. Levice A 12b.
3. Z. Moravce 7b.
4. Žiar n Hronom 6b.
5. Levice B 2b.
6. N. Zámky 1b.
Vianočný halový turnaj Štúrovo
Zostava: Krátky - Čery, Ďurčák, Kováč, Pánis, Škadra
FC Nitra - FC Vion Z. Moravce C 0:1
FC Nitra - FK Slovan Levice 1:3 (Čery)
FC Nitra (bieli tr.Núdzny) - FC Nitra (modrí tr.Jelšic) 2:1 (Čery, Ďurčák)
FC Nitra - MŠO Štúrovo (U9 ?) 0:3
FC Nitra - SC Ostrihom 1:0 (Ďurčák)
|
MŠO Štúrovo |
FC Nitra bieli |
SC Ostrihom |
FC Nitra modrí |
FK Slovan Levice |
FC Vion ZM Chrenová |
Skóre |
Body |
Poradie |
MŠO Štúrovo |
T |
3:0 |
0:0 |
0:3 |
0:3 |
0:0 |
4:5 |
5 |
5. |
FC Nitra b. |
0:3 |
U |
1:0 |
2:1 |
1:3 |
0:1 |
4:8 |
6 |
4. |
SC Ostrihom |
0:0 |
0:1 |
R |
0:2 |
0:4 |
0:1 |
0:8 |
0 |
6. |
FC Nitra m. |
2:1 |
1:2 |
2:0 |
N |
2:5 |
2:1 |
9:9 |
9 |
2. |
FK Slovan Levice |
3:0 |
3:1 |
4:0 |
5:2 |
A |
1:1 |
16:4 |
13 |
1. |
FC Vion ZM |
0:0 |
1:0 |
1:0 |
1:2 |
1:1 |
J |
4:3 |
8 |
3.
|
1.FK Levice
2.FC Nitra modrí
3.FC Vion C
4.FC Nitra bieli
5.MŠO Štúrovo
6.SC Ostrihom
4.12.2011 - Halový turnaj GIVOVA CUP Nitra
Mestská športová hala
Zostava: Benčík - Kováč, Králik, Solin, Ondrejček, Lajcha, Valo, Šupka, Drgoňa, Peťovský
Skupina A: FC Nitra modrí, MFK Topvar Topoľčany, FC VION Zlaté Moravce C (Chrenová)
Skupina A |
Vion C |
Inter |
Topoľčany |
Nitra |
skóre |
body |
poradie |
Vion C |
A |
3:1 |
0:3 |
4:2 |
7:6 |
6 |
1. |
Inter |
1:3 |
A |
3:1 |
4:0 |
8:4 |
6 |
2. |
Topoľčany |
3:0 |
1:3 |
A |
2:2 |
6:5 |
4 |
3. |
Nitra |
2:4 |
0:4 |
2:2 |
A |
4:10 |
1 |
4. |
Skupina B: FC Nitra bieli, ČFK Nitra, MFK Dubnica nad Váhom, FC Slovan Hlohovec
FC Nitra - ČFK Nitra 0:2
FC Nitra - FC Slovan Hlohovec 1:3 (Valo)
FC Nitra - MFK Dubnica n.V. 1:9 (Ondrejčej)
Skupina B |
Dubnica |
ČFK |
Hlohovec |
Nitra |
skóre |
body |
poradie |
Dubnica |
B |
1:1 | 2:1 | 9:1 | 12:3 |
7 |
1. |
ČFK |
1:1 |
B |
0:0 | 2:0 | 3:1 |
5 |
2. |
Hlohovec |
1:2 | 0:0 |
B |
3:1 | 4:3 |
4 |
3. |
Nitra |
1:9 | 0:2 |
1:3 |
B |
2:14 |
1 |
4. |
o 7 miesto: FC Nitra modrí - FC Nitra bieli 4:1 (vlastný g.)
o 5.miesto: Topoľčany - Hlohovec 4:0
o 3.miesto: Inter - ČFK 6:2
o 1.miesto Vion C - Dubnica 3:0
26.11.2011 - Halový turnaj Vianoce 2011 ŠK Vrakuňa
Zostava: Krátky - Bečica, Czako, Ďurčák, Homola, Pánis, Rumanovský, Šmatlák
FC Nitra - Vrakuňa A 5:0 (Rumanovský 2, Homola, Bečica, Ďurčák)
FC Nitra - AS Trenčín 7:1 (Homola 4, Czako, Rumanovský, Krátky /brankár:)/)
FC Nitra - STK Šamorín 4:1 (Homola 2, Šmatlák 2)
Semifinále: FC Nitra - Lokomotíva Trnava 6:2 (Homola 2, Rumanovský 2, Šmatlák, Pánis)
Finále: FC Nitra - AS Trenčín 1:3 (Šmatlák)
Najlepším strelcom turnaja sa stal náš Adam Homola s 9.gólmi...:)
Skupina A |
Vrakuňa |
Nitra |
Šamorín |
Trenčín |
skóre |
body |
poradie |
Vrakuňa |
A |
0:5 |
1:1 |
0:3 |
1:9 |
1 |
4. |
Nitra |
5:0 |
A |
4:1 |
7:1 |
16:2 |
9 |
1. |
Šamorín |
1:1 |
1:4 |
A |
1:1 |
3:6 |
2 |
3. |
Trenčín |
3:0 |
1:7 |
1:1 |
A |
5:8 |
4 |
2. |
Skupina B |
Vrakuňa |
Senec |
Inter |
L.Trnava |
skóre |
body |
poradie |
Vrakuňa |
B |
0:2 |
0:0 |
0:0 |
0:2 |
2 |
3. |
Senec |
2:0 |
B |
6:1 |
1:1 |
9:2 |
7 |
1. |
Inter |
0:0 |
1:6 |
B |
2:2 |
3:8 |
2 |
4. |
L.Trnava |
0:0 |
1:1 |
2:2 |
B |
3:3 |
3 |
2. |
domáci |
hostia |
výsledok |
poznámky |
VrakuňaA |
Inter BA |
7:0 |
o 7.miesto |
FC Nitra |
Loky TT |
6:2 |
Semi 1 |
SFM Senec |
AS Trenčín |
2:6 |
Semi 2 |
Šamorín |
VrakuňaB |
4:0 |
o 5.miesto |
Loky TT |
SFM Senec |
1:5 |
o 3.miesto |
FC Nitra |
AS Trenčín |
1:3 |
finale |
Poradie:
1. AS Trenčín
2. FC Nitra
3. SFM Senec
4. Lokomotíva Trnava
5.STK Šamorín
6. Vrakuňa B
7. Vrakuňa A
8. Inter Bratislava
12.11.2011 - E.ON Slovan Cup
Zostava: Krátky - Kotlár, Homola, Šmatlák, Czako, Bečica, Rumanovský, Čery, Škadra, Pánis, Ďurčák, Kováč
Najlepším hráčom turnaja bol vyhlásený náš Adam Homola. Všetkým chlapcom srdečne gratulujeme :)
FC Nitra - Slovan Belasí 2:0 (Homola, Šmatlák)
FC Nitra - FK Senica 5:1 (Šmatlák 3, Homola 2)
FC Nitra - Inter Bratislava 8:2 (Kotlár 3, Rumanovský 2, Šmatlák, Homola, Pánis)
FC Nitra - MŠK Žilina 5:1 (Homola 2, Czako, Šmatlák, Rumanovský)
FC Nitra - FC Budapešť 4:0 (Kotlár 2, Šmatlák, Bečica)
FC Nitra - Slovan Bieli 4:1 (Kotlár, Homola, Šmatlák, Rumanovský)
FC Nitra - ETO Györ 1:1 (Šmatlák)
Poradie |
FC Nitra |
Slovan Bieli |
MŠK Žilina |
ETO Györ |
FK Senica |
Inter BA |
FC Budapešť |
Slovan Belasí |
B |
|
FC Nitra |
1. |
4:1 |
5:1 |
1:1 |
5:1 |
8:2 |
4:0 |
2:0 |
19 |
|
Slovan Bieli |
1:4 |
2. |
2:2 |
4:0 |
4:0 |
7:0 |
6:1 |
7:1 |
16 |
|
MŠK Žilina |
1:5 |
2:2 |
3. |
5:2 |
3:0 |
4:3 |
0:0 |
6:1 |
14 |
|
ETO Györ |
1:1 |
0:4 |
2:5 |
4. |
5:3 |
3:0 |
4:3 |
3:0 |
13 |
|
FK Senica |
1:5 |
0:4 |
0:3 |
3:5 |
5. |
4:2 |
4:2 |
0:1 |
6 |
|
Inter BA |
2:8 |
0:7 |
3:4 |
0:3 |
2:4 |
6. |
4:1 |
4:1 |
6 |
|
FC Budapešť |
0:4 |
1:6 |
0:0 |
3:4 |
2:4 |
1:4 |
7. |
4:1 |
4 |
|
Slovan Belasí |
0:2 |
1:7 |
1:6 |
0:3 |
1:0 |
1:4 |
1:4 |
8. |
3 |
6.11.2011 -Halový turnaj Trenčín
Zostava: Benčík, Guth- Ondrejček, Peťovský, Drgoňa, Valo, Králik, Solin, Kováč, Crnkovič, Šupka, Lajcha, Chodelka
FC Nitra - SMF Senec 1 : 3
Gól: Patrik Peťovský
FC Nitra - AS Trencin 1 : 4
Gól: Marijan Crnkovič
FC Nitra - Trenčianska Turná 0:6
FC Nitra - CSFA Malacky 1 : 1
Gól: Marco Králik
o 9. miesto
FC Nitra - FK Ružinov Bratislva 1:4
Gól: Marco Kralik
A ešte zopár videí -
www.youtube.com/watch?v=dKWTa6CIJKU
www.youtube.com/watch?v=_5FsU5fJbDQ
INTERLIGA - 1.10.2011
Turnaj prípraviek - U9 (03) - Trenčín
Hralo sa simultánne (jeden zápas na dvoch ihriskách)
Zostava: Krátky - Čery, Škadra, Ďurčák, Czako, Rumanovský, Bečica, Homola, Šmatlák, Kotlár
Olomouc - FC Nitra 7:5
Olomouc - FC Nitra A 5:2 - Kotlár, Rumanovský
Olomouc - FC Nitra B 2:3
FC Nitra - Zlín 10:4
FC Nitra A - Zlín 7:1 - Rumanovský 2, Homola 2, Kotlár 2, Šmatlák
FC Nitra B - Zlín 3:3
AS Trenčín - FC Nitra 8:14
AS Trenčín - FC Nitra A 2:8 - Homola 3, Kotlár 3, Rumanovský, Šmatlák
AS Trenčín - FC Nitra B 6:6
Slovácko - FC Nitra 4:18
Slovácko - FC Nitra A 3:8 - Rumanovský 3, Homola 3, Kotlár, Šmatlák
Slovácko - FC Nitra B 1:10
Turnaj v Banskej Bystrici - 29.8.2011
Naši chlapci na zúčastnili (niektorí po prvýkrát) turnaja v BB, kde v silnej konkurenci, systémom každý s každým, obsadili 8.miesto. Turnaja sa zúčastnili - Jakub Škadra, Patrik Pánis, Matúš Čery, Dominik Ďurčák, Róbert Guth, Patrik Peťovský, Samuel Solin, Alex Benčík, Juraj Ondrejček
Zápasy
Jupie B.Bystrica - FC Nitra 2 : 0
FC Nitra - FK Dukla B.Bystrica 1 : 2 (Pánis)
FC Nitra - MŠK Žilina 0 : 3
FC Nitra - AS Trenčín 0 : 6
FC Nitra - FC Ružinov 2 : 2 (Pánis 2)
FK Senica - FC Nitra 6 : 0
1.FC Tatran Prešov - FC Nitra 5 : 0
Poradie
1. 1.FC Tatran Prešov
2. AS Trenčín
3. Jupie Banská Bystrica
4. MŠK Žilina
5. FK Senica
6. FK Dukla Banská Bystrica
7. FC Ružinov
8. FC Nitra
EON Talent Cup v Trnave - 20.8.2011
Na turnaji v Trnave sa zúčastnili vybraní hráči ročníka 2003 (z nášho mužstva Dominik Ďurčák, Patrik Pánis a Jakub Škadra), kde si po peknom kolektívnom výkone vybojovali 3.miesto.
skupina A:
Slovan Bratislava - FK Senica | 1:1 |
Vion Zl. Moravce - DAC Dun. Streda | 2:1 |
FK Senica - Vion Zl. Moravce | 1:0 |
Slovan Bratislava - DAC Dun. Streda | 3:1 |
Slovan Bratislava - Vion Zl. Moravce | 2:3 |
FK Senica- DAC Dun. Streda | 5:1 |
1 FK Senica | 4 | 2 | 1 | 0 | 7:2 | 7b |
2. Vion Zl. Moravce | 4 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | 6b |
3. Slovan Bratislava | 4 | 1 | 1 | 1 | 6:5 | 4b |
4. DAC Dun. Streda | 4 | 0 | 0 | 3 | 3:10 | 0b |
skupina B:
Spartak Trnava - Inter Bratislava | 1:1 |
FC Nitra - AS Trenčín | 1:3 |
Inter Bratislava - FC Nitra | 0:3 |
Spartak Trnava - AS Trenčín | 0:1 |
Spartak Trnava - FC NItra | 0:0 |
AS Trenčín - Inter Bratislava | 3:1 |
1. AS Trenčín | 4 | 3 | 0 | 0 | 7:2 | 9b |
2. FC NItra |
4 |
1 |
1 |
1 |
4:3 |
4b |
3. Spartak Trnava | 4 | 0 | 2 | 1 | 1:2 | 2b |
4. Inter Bratislava | 4 | 0 | 1 | 2 | 2:7 | 1b |
semifinále:
FK Senica - FC Nitra | 4:1 |
AS Trenčín - Vion Zl. Moravce | 3:1 |
o 3. miesto:
FC Nitra - Vion Zl. Moravce |
2:1 |
finále:
FK Senica - AS Trenčín | 0:2 |
Pár fotiek z turnaja:
https://picasaweb.google.com/102255566254119206066/EONTALENTCUPTTAug11?authkey=Gv1sRgCNSTz-zDgbSMeA