Vyžrebovanie majstrovských zápasov sezóny 2011/2012
FC NITRA: PRÍPRAVKY 4. a 3. ročník
Jarná časť - skupina C
FC Nitra – 4.ročník - 2002 a ml. (skupina trénera R. Hrnčára)
FC Nitra – 3.ročník - 2003 a ml. (skupina trénera J. Núdzneho)
31.3.2012 – sobota 17.30 24.kolo Corgoň liga – Vion Z.Moravce – vyvádzanie
12. kolo – 5. apríla 2012 ( sobota, 10.00 hod.)
KFC Komárno - FC Nitra 4:2 (1:1)
13. kolo – 14. apríla 2012 ( sobota, 15.00 hod.)
FC Nitra - MŠO Štúrovo 4:2 (0:1)
14. kolo – 19. apríla 2012 ( sobota, 10.00 hod.)
DAC D.Streda - FC Nitra 2:5 (0:2)
15. kolo – 27. apríla 2012 ( piatok, 16.00 hod.)
FC Nitra - FC Vion Z.Moravce B / Vráble/ 4:1 (2:1)
28.4.2012 – sobota 17.30 29.kolo Corgoň liga – Tatran Prešov – vyvádzanie
16. kolo – 5. mája 2012 ( sobota, 10.00 hod.)
MŠK Hurbanovo - FC Nitra 1:4 (1:4)
17. kolo – 11. mája 2012 ( piatok, 16.30 hod.)
FC Nitra - ŠKF Sereď 3:0 (1:0)
18. kolo – 19. mája 2012 ( sobota, 10.00 hod.)
MŠK Veľký Meder - FC Nitra 1:6
20.5.2012 – nedeľa 17.30 33.kolo Corgoň liga – Spartak Trnava – vyvádzanie
19. kolo – 25. mája 2012 ( piatok, 17.00 hod.)
FC Nitra - FK Poľnohospodár Močenok 1:1 (1:1)
20. kolo – 2. júna 2012 ( sobota , 10.00 hod.)
Slovan Duslo Šaľa - FC Nitra 5:0 (4:0)
21. kolo – 8. júna 2012 ( piatok, 17.00 hod.)
FC Nitra - FKM Nové Zámky 15:2 (10:0)
22.kolo - 16. júna 2012 ( sobota, 10.00 hod.)
NV Slovan Galanta - FC Nitra
Vyžrebovanie majstrovských zápasov sezóny 2011/2012
FC NITRA a.s. : PRÍPRAVKY 5., 4. a 3. ročník
Jesenná časť - skupina C
FC Nitra „A“ – 5.ročník r.n.2001 a ml. (skupina trénera J. Gombára)
FC Nitra „A“ – 4.ročník r.n.2002 a ml. (skupina trénera R. Hrnčára)
FC Nitra „A“ – 3.ročník r.n.2003 a ml. (skupina trénera J. Núdzneho)
13.8.2011 – sobota 19.30 FC - DAC D.Streda – vyvádzanie
1. kolo – 2. septembra 2011 piatok 17.00 hod.
FC Nitra A – FC Vion Z.Moravce „C“ (poz. iba 3. a 4. ročník) 6:1
2. kolo – 9. septembra 2011 piatok 15.45 hod.
FC Nitra A - Spartak Trnava 3:2
3. kolo – 15. septembra 2011 štvrtok 10.00 hod. SVIATOK !!
PFK Piešťany - FC Nitra A 5:1
17.9.2011 – sobota 17.30 FC – FK Senica – vyvádzanie
4. kolo – 19. septembra 2011 pondelok 15.15
FC Nitra A - FK Senica 1:6
5. kolo – 24. septembra 2011 sobota 10.00 hod.
MFK Topolčany - FC Nitra A 2:3
6. kolo – 30. septembra 2011 piatok 15.15 hod.
FC Nitra A – Lokomotíva Trnava 4:3
7.kolo - 9.októbra 2011 nedeľa 13.30 hod.
ČFK Nitra – FC Nitra A 3:3
8. kolo – 14. októbra 2011 piatok 14.15 hod.
FC Nitra A - FC Vion Z.Moravce „A“ 1:2
15.10.2011 – sobota 17.30 FC – Dukla B.Bystrica– vyvádzanie
9. kolo – 22. októbra 2011 sobota 10.00 hod.
FK Levice - FC Nitra A 10:0
10. kolo – 29. októbra 2011 sobota 13.00 hod.
FC Nitra A - MFK Skalica 5:3
11.kolo – 5. novembra 2011 sobota 10.00 hod.
Slovan Hlohovec - FC Nitra A 1:1 (0:1)
5.11.2011 – sobota 14.30 FC – AS Trenčín – vyvádzanie